Mořská sůl s chili 150g - náhradní náplň

269,00 Kč
mořská sůl SAL de IBIZA s drcenými chili papričkami. Náhradní náplň.

 

Zboží dodáváme bezpečně zabalené a co nejrychyleji.

 

Vrácení zboží v řádném termínu je samozřejmostí a řídí se zákony ČR

Naše Sal de Ibiza pytlíčky můžete používat jako náhradní náplně do Vaší prázdné keramické dózy, pokud Vám dojde solný květ nebo do našich již tradičních kořenek Granito. Můžete je ale také mít jen tak a stejně budou ozdobou Vaší kuchyně. Díky našim náhradním náplním si můžete Sal de Ibiza vychutnávat ještě více než dříve:-) Poslouží dobře i jako milý dárek pro Vaše blízké.

SAL de IBIZA Granito chili.

Granito okořeněné pořádnou dávkou ohnivých, nahrubo drcených chili papriček. Ideální na zdůraznění finální chuti. Pokud s ní nebudete šetřit, výsledek bude pro úžasný kulinářský zážitek pro odvážné:-) Milujeme ji na asijskou kuchyni, do polévek s kokosovým mlékem, kari, s rýží, na kuřecí maso, teryaki…Složení: mořská sůl 60%, chili 40%
Sůl SAL de IBIZA je získávána výhradně přirozeným odpařováním mořské vody a tím si zachovává více než 80 životně důležitých minerálů a stopových prvků ( jako magnesium, fluorid, selen, jod…), které se vyskytují v mořské vodě a jsou naprosto nezbytné pro lidský organismus.
Ponechány neošetřené, zůstávají minerály a stopové prvky v jejich původním přirozeném sloučení a návaznosti na sebe, což je nejideálnější způsob pro naše tělo, jak je zpracovat a maximálně využít.
Po vykrystalizování se sůl shrabuje a umisťuje na stranu solného jezírka k proschnutí. Výsledné velké krystaly jsou následně drceny - v případě SAL de IBIZA - v starověkých kamenných mlýnech až do bodu požadované hrubosti. Stejným způsobem byla mořská sůl získávána po několik tisíc let - nakonec, SALINAS - solná políčka na Ibize jsou více než 2700 let stará.

Všechny druhy soli SAL de IBIZA jsou získávány pouze odpařováním mořské vody.

V momentě, kdy je solný roztok nasycený a dosáhne správné hustoty odpařováním vody, začne sůl přirozeně krystalizovat.
Velké krystaly soli se melou v kamenných mlýnech na požadovanou hrubost.

SAL de IBIZA u nás můžete nalézt v následujících hrubostech krystalů:
MOLINO - mořská sůl největší hrubosti, krystaly určené na mletí v mlýnku Molinillo
GRANO - hrubozrnná kuchyňská sůl vhodná k osolení vody na těstoviny, brambory, rýži
GRANITO - mořská sůl střední zrnitosti a také základ pro kořenící směsi GRANITO MIXES
FINA - naše nejjemnější kuchyňská sůl vhodná do polévek, omáček a např. ryb pečených v soli

Specifické reference