Jsme nekonvenční e-shop s osobitým zaměřením a produkty.

Zajímá nás zdravý životní styl, dlouhodobá udržitelnost, kvalita, design a originalita. Proto sbíráme inspiraci na místě, které je centrem lidí, podobně smýšlejících a ráj většiny světových designerů.

Ibiza, ostrov výjimečný svým proslulým party životem, ale také místo na chillování a zastavení se. Místo, kde svoboda a volnost nejsou jen prázdné pojmy, ale způsob života.

Středobod kreativních lidí, kteří vyznávají návrat k přírodě.

V tomto prostředí oslovujeme zajímavé a tvořivé lidi a pečlivě od nich vybíráme artikly, které charakterizují naše zaměření. 

Art, organic, chill, handmade, fairtrade.     

tú.yo. se zrodilo na Ibize.

tú.yo. je koncept životního stylu. 

tú.yo. ty.já. hanka.sandra.

Známe se už přes deset let. Řekněme, že jsme byly ještě holky ( nebo se za ně tenkrát ještě aspoň považovaly:-). Seznámily jsme se přes naše partnery.

S přibývajícím časem jsme obě cítily, že v žádném případě nejde o náhodu. Během let se z nás staly Ženy, matky a velice blízké přítelkyně a naše děti vyrůstají společně téměř jako sourozenci. K tomu velmi přispěly naše každoroční, několikaměsíční, pobyty na Ibize. Tamní atmosféra a energie nás sjednocovaly víc a víc.
A protože máme hodně společného, začaly jsme našemu tvoření a nápadům, ke kterým nám nevyčerpatelná inspirace tohoto magického ostrova ohromně přispěla, dávat konkrétní podobu. tú.yo. je výsledkem naší společné cesty a podobných životních příběhů. Výsledkem vztahu a respektu k lidem, navracejících se k tradicím, lásce k přírodě, zdravému způsobu života, dobrému jídlu a kvalitním surovinám, krásným a originálním, ručně vyráběným výrobkům. Na našich stránkách najdete pouze takové produkty, ke kterým máme osobní vztah a nejsou na e-shopu náhodou.
Vše ostatní s Vámi budeme časem sdílet i na blogu, ke kterému si, jak doufáme, najdete osobní vztah zase Vy.

Vítejte ve světě tú.yo.

hanka.sandra.