Image Blog

Zázračné krémy z Ibizy

Patentované a certifikované krémy a séra z ručně sbíraných divokých květin, bylin z Ibizy a subtropických rostlin. Přírodní péče bez konzervantů a parabenů, která není testována na zvířatech. Produkty jsou veganské, rostlinného původu. V podmanivé bylinné vůni převažuje vůně rozmarýnu, který nejen vaši pleť povzbudí do nového dne.

Rostlinná síla well-aging

“Zázračné krémy z Ibizy”

Baleárský ostrov Ibiza vždy uchvacoval svojí uklidňující atmosférou plnou inspirace, kreativity a jedinečnou přírodní krásou. Stejně tak nás uchvátila i neméně úžasná kosmetika pocházející právě odtud. Květiny a byliny tohoto magického ostrova fascinovaly také “renesančního člověka” Christopha Lanwehra. A tak začal studovat aktivní substance v mořské vodě a rostliny na Ibize a poté se pustil i do zkoumání mimořádně silných antioxidantů, objevených v subtropických rostlinách, jako Aloe ferox (aloe kapská), avokádo, Moringa oleifera (olejodárná), papaya a Cardiospermum (srdcovnice). Tyto rostliny využívala při svých omlazujících a zkrášlujících procedurách i královna Kleopatra pověstná svou krásnou pletí. Co je zajímavé, že rostliny na jeho plantáži rostou ve stejných podmínkách jako jejich divoké druhy. V této červené půdě bohaté na železo a ve světle, které je na Ibize unikátní. 

Po letech studia a hledání se jemu a týmu uznávaných expertů podařilo vyvinout přírodní, ošetřující anti-aging kosmetiku založenou na léčivých bylinách z Ibizy a mnoha dalších rostlinách, včetně některých subtropických. Tyto NATURE certifikované produkty v řadě “PLANT POWER ANTI-AGING” jsou na předních místech anti-agingové kosmetiky.

Jde o patentované, certifikované krémy a séra z ručně sbíraných divokých květin, bylin z Ibizy a subtropických rostlin.  Obsahují nejsilnější a vysoce koncentrované rostlinné antioxidanty, jejichž účinek může opticky omladit zralou pleť o 3–10 let.  Zákazníci také nazývají naše krémy přírodní B… x.

Nyní můžete zažít novou dimenzi v přírodní kosmetice, která se optimálně stará o pleť každého věku, typu pleti a ročního období.

Přesvědčte se o jedinečné kvalitě našich rostlinných produktů a dopřejte si tento luxus z Ibizy. My si ho dopřáváme plnými doušky. :-)

Vaše Hanka

Foto: zdroj Wild&natural Ibiza Cosmetics