Image Blog

OWAY biodynamická kosmetika

VÍTEJTE V ÚŽASNÉM SVĚTĚ ORGANIC WAY

Oway je italská vlasová, tělová a pleťová profesionální kosmetika, která svou filozofií a přístupem k přírodě a životnímu prostředí nemá na trhu konkurenci. Není testována na zvířatech, využívá revoluční biodynamickou technologii a používá recyklovatelné materiály pro své unikátní produkty. Je to značka s lidskou tváří, která podporuje fairtrade a ekologické projekty. Pro své obaly používá sklo, recyklovatelný hliník a bio odpad jako jsou listy cukrové třtiny, z kterých jsou například obaly na barvy na vlasy, dále papír, dřevo, bavlnu.

Produkty Oway obsahují směsi esenciálních olejů, fyto-proteiny a výživné másla a hydroláty, které mají pozitivní vliv nejen na vaše vlasy a pleť, ale také na psychiku. Proto se používají na celou řadu léčebných a relaxačních spa kúr.

Účinky pocítíte již po prvním použití.

Oway je certifikovaná značka jako Agricosmetics. agricosmetics®️ znamená pěstování rostlin, květin a léčivých a aromatických keřů s "zero mile" na vlastním statku ORTOFFICINA na kopcích v Boloni a nejzdravější biodynamickou metodou, která nevyžaduje použití chemikálií. Agricosmetics využívá pouze recyklovatelných materiálů - z ekologicky udržitelného papíru, dřeva, kovu, bavlny. Agricosmetics využívá produkty bohaté na aktivní složky. Agricosmetics je způsob myšlení, způsob života, vědomá volba. Dává péči, svědomí a pozornost při každé volbě a akci a vytváří kvalitní výrobky, které respektují životní prostředí a lidi.

Proto jsme se rozhodly spolupracovat s Oway, která je nám velmi blízká svou filozofií a milujeme její čistotu a krásu.